Zatrzymanie rodziców podejrzanych o próbę przeprowadzenia egzorcyzmów na swoim malutkim dziecku

W odległej okolicy Gryfic, w jednym z ustronnych leśnych zakątków, niedawno miały miejsce szokujące wydarzenia. Rodzice małego dziecka, zostali zatrzymani przez policję po tym, jak ich niewłaściwe i niepokojące działania zostały zgłoszone przez przechodzących kierowców. Źródła informują, że para desperacko zatrzymywała nadjeżdżające samochody, licząc na znalezienie osoby zdolnej do przeprowadzenia egzorcyzmów na ich córce.

Sytuacja ta wzbudziła niepokój jednego z kierowców, który zdecydował się powiadomić służby porządkowe. W odpowiedzi na to zgłoszenie na miejsce przybyli policjanci, a także personel medyczny z pogotowia ratunkowego.

Nasze źródło donosi, że policjanci dotarli do miejsca zdarzenia, znajdującego się w bliskości lasu, gdzie napotkali rodziców i ich maleńką córkę. Matka trzymała dziewczynkę za jedną rękę, ojciec za drugą, a obydwoje na przemian bili ją gałęziami. Kobieta powiedziała, że przeprowadza egzorcyzm na swoim dziecku w celu wypędzenia domniemanego diabła. Strach i ból sprawiły, że biedne, małe dziecko krzyczało przenikliwie.

Na szczęście pomoc nadeszła na czas. Jak ustaliliśmy, po całym tym makabrycznym zdarzeniu, malutka dziewczynka była cała umorusana błotem, zziębnięta i pokryta siniakami oraz zadrapaniami – relacjonują dziennikarze portalu.