Wypadek na niestrzeżonym przejeździe kolejowym nr 402 w Borzęcinie – jedna osoba poszkodowana

13 czerwca tego roku, na terenie gminy Gryfice, w miejscowości Borzęcin, miało miejsce zdarzenie drogowe. Doszło do niego na niestrzeżonym przejeździe kolejowym na linii numer 402, która biegnie z Goleniowa do Koszalina.

Młodszy brygadier doktor Tomasz Kubiak, reprezentujący Komendę Wojewódzką Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie, informuje, że w skutek kolizji doszło do poszkodowania jednej osoby podróżującej samochodem. Zaznacza jednak, że żaden z pasażerów pociągu nie odniósł obrażeń podczas incydentu.

Jak donosi Natalia Dorochowicz, przedstawicielka Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie, na miejsce zdarzenia natychmiast skierowane zostały dwa zespoły ratownictwa medycznego. Znaleźli tam 35-letniego mężczyznę, który doznał obrażeń w wyniku zdarzenia. Po przeprowadzeniu niezbędnych czynności medycznych przez ratowników, poszkodowany zdecydował się pozostać na miejscu zdarzenia. Mężczyzna nie wyraził zgody na przewiezienie do szpitala, nie prezentując widocznych obrażeń ani dolegliwości.