Niedzielny poranek na drodze koło Mirosławic rozpoczyna się od poważnego wypadku

Na drodze w pobliżu miejscowości Mirosławic, leżącej w gminie Trzebiatów, doszło do poważnego wypadku. Miało to miejsce w niedzielną ranę. Pojazd osobowy marki Audi uderzył w drzewo przy drodze, a następnie zjechał z trasy. W wyniku zdarzenia ucierpiały trzy osoby.

Kapitan Łukasz Góralski, rzecznik prasowy KP PSP Gryfice, poinformował, że wypadek wydarzył się przed godziną 7:00. Osobowy samochód produkcji Audi wpadł we drzewo stojące przy trasie.

Wszystkie trzy osoby, które były pasażerami pojazdu, odniosły obrażenia. Mamy więc do czynienia z poszkodowaną młodą kobietą o 22 latach, która odniosła uraz jednej z kończyn dolnych. Ponadto 42-letni mężczyzna doznał urazu głowy i jednej z kończyn górnych. Również kolejny mężczyzna, który ma 30 lat, został ranny – u niego doszło do urazu głowy i klatki piersiowej.

Natalia Dorochowicz, rzecznik Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Rejonowej w Szczecinie, poinformowała, że wszystkie ofiary wypadku zostały przewiezione do szpitala po przeprowadzeniu koniecznych czynności medycznych na miejscu zdarzenia.

Podczas gdy służby ratunkowe były zaangażowane w działania po wypadku, ruch na drodze został zablokowany. Działania pomocowe prowadziły cztery jednostki straży pożarnej, pogotowie ratunkowe oraz policja.