Wojciech Pietrzak, były nadleśniczy Nadleśnictwa Gryfice nie otrzymał propozycji kontynuacji swojej funkcji

W rozmowie przeprowadzonej w ramach STUDIA SUPERPORTALU, Wojciech Pietrzak, który do końca stycznia pełnił funkcję nadleśniczego Nadleśnictwa Gryfice, wyznał, że nie otrzymał propozycji dalszej współpracy z Lasami Państwowymi. Jak przyznał, jest to wynik indywidualnej decyzji regionalnego dyrektora tej instytucji.

Podczas rozmowy był nadleśniczy wspomniał o swojej prawie 35-letniej karierze w Lasach Państwowych. Jego miłość do lasów i natury zaszczepiła się już w czasach szkolnych. Niestety, jak się okazało, mimo wieloletniej służby, Wojciech Pietrzak nie otrzymał propozycji dalszego zatrudnienia w tej jednostce.

– W obecnej sytuacji jestem na trzymiesięcznym okresie wypowiedzenia bez obowiązku świadczenia pracy. Nie ukrywam, że nie posiadam żadnych ofert kontynuacji pracy w Lasach Państwowych – podkreślił były nadleśniczy. Ponadto, zaznaczył, że nigdy nie był członkiem żadnej partii politycznej.

Wojciech Pietrzak podzielił się również swoimi przemyśleniami na temat nadchodzących wyborów samorządowych. Zwrócił uwagę na wiele rzeczy, które można by poprawić w Gryficach. – Uważam, że nadszedł czas, aby dać innym możliwość rozwoju naszego miasta – stwierdził.

Warto przypomnieć, że Wojciech Pietrzak zamierza ubiegać się o mandat radnego powiatowego. Na pytanie, czy chciałby objąć stanowisko starosty, odpowiedział twierdząco. Wśród priorytetów dla Gryfic wymienił poprawę stanu dróg.