Sezon piłkarski wraca po zimowej przerwie: Wybrzeże Rewalskie Rewal zagra vs Chemik Police

Kończy się okres zimowy, który dla piłkarzy oznacza długą przerwę od rywalizacji na boisku. Nie inaczej jest w przypadku drużyny Wybrzeże Rewalskie Rewal, która już w najbliższy weekend powróci do gry, podejmując wyzwanie na wyjeździe przeciwko drużynie Chemik Police.

Pierwszy mecz rundy wiosennej będzie dla nich zmaganiem na terenie przeciwnika. To właśnie drużyna Chemik Police będzie pierwszym rywalem „Ekipy z R na sercu” w tej części sezonu. Marzec zapowiada się dla zawodników Wybrzeża Rewalskiego jako miesiąc pełen wyzwań, podczas którego rozegrają aż trzy mecze na obcych stadionach. Dodatkowo dwukrotnie będą mieli okazję wystąpić przed własną publicznością na Stadionie Leśnym w Niechorzu.

Warto przypomnieć, że jesienią drużyna Wybrzeże Rewalskie Rewal zapisała na swoim koncie imponujący wynik, kończąc rundę jesienną na czołowym, 1. miejscu w tabeli. Ich dorobek punktowy wynosił wówczas aż 48 punktów, co pozwala na optymizm przed nadchodzącymi rozgrywkami i walką o utrzymanie tej wysokiej pozycji.