"Ostatnie Żniwa" w Rewalu – horror nocy 29.09.2023

Nadchodzi piątkowa noc 29 września 2023 roku, godzina 21:00. Rewal stanie się areną najbardziej przerażającej nocy w ciągu całego roku, pełnej niecodziennych zjawisk i strachliwych doświadczeń. Miejsce to nie jest gospodarzem typowego obchodzenia Halloween, to miejsce mrocznego spektaklu „Ostatnie Żniwa”. Wydarzenie to skierowane jest wyłącznie do dorosłych oraz młodzieży powyżej 16 lat, która ma zgodę rodziców na uczestnictwo.

Start imprezy zaplanowany jest na godzinę 21:00. To właśnie wtedy otworzą się drzwi do krętego labiryntu, a misją uczestników będzie przetrwać w grze wykorzystującej naładowane telefony komórkowe i odnaleźć drogę wyjścia z tego przerażającego miejsca. Czy jesteście przygotowani na spotkanie z groźnym Żniwiarzem?

„Ostatnie Żniwa” to nadzwyczajne wydarzenie w Rewalu, które przenosi jego uczestników w głąb najmroczniejszych koszmarów i strasznych filmów grozy. Przeżyjcie na własnej skórze spotkanie z psychopatycznymi postaciami, które nawiązują do takich bohaterów jak Freddy Krueger, Leatherface czy Pennywise. To nie jest prosta zabawa, to przede wszystkim walka o przetrwanie!