Wizyta Świętego Mikołaja w Rewalu. Co to była za atrakcja!

W połowie grudnia do Rewalu zawitał z całym swoim orszakiem Święty Mikołaj. Była dobra zabawa, niezwykłe atrakcje i przede wszystkim – wspaniałe prezenty. Mikołaj zadbał o to, aby nie nudzili się ani mali ani duzi!

Święty Mikołaj do Rewala zawitał już po raz czternasty, Zrobił to z wraz z Konwojem Pomocników Świętego Mikołaja. Ten właśnie, w barwnym i wesołym korowodzie, przejechał przez wszystkie miejscowości w Gminie Rewal. Święty Mikołaj nie szczędził dobrych słów i słodkich prezentów. Oprawą do całego wydarzenia były bajkowe iluminacje w świątecznym stylu.

Z roku na rok, objazd Świętego Mikołaja cieszy się coraz większą popularnością. Na tyle dużą, że przyjeżdżają specjalnie na tę imprezę ciekawscy z sąsiednich gmin. Organizatorzy tegorocznego korowodu już planują przyszły, z jeszcze większą liczbą atrakcji.

Warto wspomnieć, że cała akcja nie odbyłaby się bez wsparcia sponsorów. W tym roku była nią firma Gaz-System. Być może w przyszłym roku konwój Świętego Mikołaja będzie jeszcze bardziej kolorowy i spektakularny!