Poszukiwany nowy dyrektor dla Komunalnego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Sosnowicach

W gminie Golczewo otwarto rekrutację na stanowisko kierownika w Komunalnym Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt zlokalizowanym w Sosnowicach. Szukają osoby, która ze swoim doświadczeniem i kwalifikacjami wniesie wartość do funkcjonowania placówki.

Osoba ubiegająca się o to stanowisko powinna posiadać wyższe wykształcenie, a także spełniać określone kryteria stażu pracy, który powinien wynosić minimum pięć lat. Ważną częścią aplikacji jest również zaświadczenie potwierdzające, że kandydat nie był karany.

Równie istotna jest gruntowna znajomość przepisów prawnych związanych z ochroną zwierząt i środowiska naturalnego. To wymaganie wynika ze specyfiki działalności schroniska, które dba o bezdomne zwierzęta i potrzebuje kierownictwa dobrze zorientowanego w prawach tych stworzeń.

Potrzebne dokumenty aplikacyjne można składać do 11 czerwca. Miejsce złożenia to sekretariat Urzędu Miejskiego w Golczewie. Każdy, kto spełnia wymagania i pragnie podjąć się tej odpowiedzialnej roli, powinien jak najszybciej zgłosić swoją kandydaturę.