Zabawy, gry i mnóstwo uśmiechu – obchody Dnia Dziecka w Szkole Podstawowej nr 3 w Gryficach

Oto jak wyglądał dzisiejszy dzień dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Gryficach – świętowali swoje święto, czyli Dzień Dziecka. Uczniowie mieli możliwość uczestniczenia w różnego rodzaju grach i zabawach, a nawet rywalizować w turnieju piłki nożnej. Do tego na stołach pojawiły się takie przysmaki jak wata cukrowa, popcorn czy słodkie ciasteczka, a także kiełbaski z grilla.

Tak mówiła o dzisiejszym wydarzeniu Agnieszka Mackojć, dyrektorka Szkoły Podstawowej nr 3: „- To dla nas wielkie święto. Zadbaliśmy o to, aby nie zabrakło atrakcji: dmuchańce, gry sportowe, a także pyszne jedzenie – popcorn, watę cukrową oraz grill. Nie mogło oczywiście zabraknąć tradycyjnej grochówki”. Pani dyrektorka dodaje również, że szkoła współpracuje od lat z lokalnymi firmami takimi jak ZEG i MKS Sparta Gryfice.

„Współpraca ta nie ogranicza się tylko do Dnia Dziecka. Organizujemy wiele inicjatyw na rzecz dzieci, ale także dla całej społeczności lokalnej. Przykładem może być tu choćby WOŚP, którą wspieramy” – mówi dyrektorka Szkoły Podstawowej nr 3.

Na koniec, Pani Agnieszka Mackojć skierowała do wszystkich dzieci życzenia: „Z okazji Waszego święta, życzę Wam dużo uśmiechu, radości i satysfakcji z każdego dnia. Mam nadzieję, że energia, którą prezentujecie dzisiaj, będzie Was nieustannie towarzyszyć”.