Rewal i jego atrakcje dla turystów w każdym wieku!

Rewal to leżąca nad Bałtykiem miejscowość wypoczynkowa, zlokalizowana w województwie zachodnio-pomorskim. Jako miejsce pełne różnorodnych atrakcji turystycznych, stanowi idealne miejsce do wypoczynku dla rodzin z dziećmi.

Jakie atrakcje czekają na najmłodszych (i troszkę starszych) w Rewalu?

Park Wieloryba – jedną z głównych atrakcji dla dzieci w Rewalu jest Park Wieloryba. W tym wyjątkowym miejscu, położonym na obrzeżach Rewala, dzieci w każdym wieku mogą spotkać piratów i przerażające potwory z głębin, udać się na poszukiwanie skarbów oraz bawić się na placach zabaw i w dmuchanych zamkach. Na koniec maluchy zostaną pasowane na pirata na pokładzie prawdziwego, pirackiego statku. To niepowtarzalna przygoda dla wszystkich małych fanów piratów i nie tylko.

Bajkowa Chata – bajkowa chata w Rewalu to prawdziwa gratka dla małych i dużych miłośników baśni. Właśnie w tym miejscu można spotkać postacie znane z bajek i baśni, takie jak Pinokio, Czerwony Kapturek czy Jaś i Małgosia. Prócz atrakcji dla najmłodszych Bajkowa Chata oferuje również iluzje (np. pokój Amesa) oraz… nutkę grozy! Dorośli i starsze dzieci spotkają tu czarownice, zwiedzą pokój Hrabiego Drakuli i poznają prawdziwy strach. To doskonała atrakcja dla całej rodziny, która chce oderwać się od leżakowania na plaży.

Amfiteatr w Rewalu – jedną z rewalskich atrakcji, która zachwyci nie tylko dzieci i nastolatków, ale również dorosłych, jest amfiteatr. W sezonie letnim w amfiteatrze w Rewalu regularnie odbywają się koncerty i kabarety. Podczas gdy wiele z nich kierowanych jest dla dorosłych, z pewnością najmłodsi również znajdą tu coś dla siebie. Czas spędzony w amfiteatrze pod gołym niebem będzie stanowić przyjemny dodatek do wakacyjnego relaksu.