Groźny wypadek samochodowy

Podczas popołudniowych godzin piątkowego dnia, kierowca samochodu osobowego doświadczył nieoczekiwanej sytuacji na drodze. Z nieznanych przyczyn, pojazd ten zjechał z trasy i znalazł się w przydrożnym rowie obok hałdy piasku. To niewątpliwie nie było zamierzone przez kierującego, co sugeruje, że mogło dojść do jakiegoś niespodziewanego incydentu.

Sytuacja wymagała natychmiastowej interwencji służb ratunkowych. Do działania przystąpili strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Wolinie oraz Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Międzyzdrojach. Na miejscu zdarzenia pojawiła się również Policja, która miała za zadanie zabezpieczyć miejsce incydentu i ustalić okoliczności zdarzenia.

Kolejnym epizodem tej sytuacji było wezwanie śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Z powodu braku wolnej karetki pogotowia, postanowiono skorzystać z pomocy lotniczej, na pokładzie której znajdował się ratownik medyczny. W czasie całego zdarzenia, ruch na drodze był utrzymywany w systemie wahadłowym, gwarantując tym samym płynność jazdy dla innych użytkowników drogi.