Wybrzeże Rewal odnosi triumf po zaciętym meczu z Wieżą Postomino w IV lidze piłkarskiej

W IV lidze piłkarskiej drużyna Wybrzeże Rewal początkowo przegrywała 0:2 w wyjazdowym spotkaniu z Wieżą Postomino. Mimo to, nie poddała się i ostatecznie osiągnęła zwycięstwo. Zespół Wieży, walczący o swoje miejsce w tabeli, dominował na początku meczu dzięki agresywnej i skutecznej grze. Jednak Borys Jałoszyński, reprezentant Wybrzeża, zdołał przełamać ich dominację. W ciągu zaledwie dwóch minut, zdobył dla swojego zespołu dwa punkty.

Mecz po przerwie przyniósł kolejne emocje. Jałoszyński skompletował hat-tricka, a Dmytro Szewczuk zdobył czwartą bramkę po rzucie rożnym. Te punkty dały gościom chwilę ulgi. Niemniej jednak, Wieża odpowiedziała bramką kontaktową w 80. minucie gry, co sprawiło, że końcówka meczu była pełna napięcia.

W Koszalinie również doszło do niespodziewanego zwrotu akcji. Iskierka Szczecin zdołała wydrzeć punkty miejscowemu Bałtykowi, co okazało się korzystne dla Wybrzeża.

Zestawienie wyników 20. kolejki przedstawia się następująco: Wieża Postomino kontra Wybrzeże Rewal 3:4, Bałtyk Koszalin przeciwko Iskierce Szczecin 1:1, Chemik Police gra z Darłovią Darłowo 1:1, Kluczevia Stargard staje naprzeciw Unii Dolice 4:1, Mechanik Bobolice rywalizuje z Iną Goleniów 2:1, Biali Sądów walczą z Olimpem Gościno 2:2, Perła Dygowo gra przeciwko Odrze Chojna 3:2, MKP Szczecinek kontra Orzeł Wałcz 2:1 i Błękitni II Stargard zdobywają punkty w meczu z Gwardią Koszalin.

W klasyfikacji generalnej Wybrzeże Rewal utrzymuje przewagę 5 punktów nad Gwardią Koszalin i 7 punktów nad Bałtykiem Koszalin. Zespół Kluczevia traci już do nich aż 12 punktów.