Święty Mikołaj odwiedza wszystkie miejscowości gminy, dociera do Rewala Koleją Wąskotorową

Niezwykle radosną wiadomość dla najmłodszej populacji gminy przynosi ostatnie wydarzenie. Najbardziej oczekiwany gość w tym okresie, Święty Mikołaj, zaszczyca swoją obecnością każdą miejscowość. Przybycie tego magicznego podróżnika przynosi ze sobą nie tylko uśmiech na twarzach dzieci, ale i ogromne emocje.

W szczególności dla mieszkańców Rewala, przyjazd Mikołaja ma swoją unikalną nutę. W tym miejscu gość z północy zdecydował się na dość nietypowy środek transportu, jakim jest Kolej Wąskotorowa. Wybór ten niewątpliwie podkreśla wyjątkowy charakter jego wizyty.

Jednak Mikołaj nie przybył sam. Zaraz za nim jechała kolumna pojazdów, pełna niezliczonych prezentów, które miały trafić do rąk małych szczęściarzy. Z pewnością zapewnienie tak licznych upominków było możliwe dzięki ogromnej pracy elfów z pracowni Mikołaja.

Podczas każdej wizyty Świętego Mikołaja w danej miejscowości, organizowane były świąteczne jarmarki. Te pełne radości i ciepła świątecznego wydarzenia, były okraszone występami na żywo lokalnej młodzieży i dzieci. Prezentacje te, dodawały wyjątkowego uroku każdemu z tych spotkań.