Rewal miastem zakochanych – „miłosne” atrakcje dla par

Rewal, jako popularna miejscowość turystyczna, oferuje wiele atrakcji, zwłaszcza w sezonie letnim. Turyści mogą zwiedzać oceanarium, zobaczyć koncert ulubionego wykonawcy w amfiteatrze pod gołym niebem czy przejechać się kolejką retro.

Aleja Róż i Zakochanych w Rewalu

Wśród ogromnej liczby atrakcji znalazły się również te, które będą idealne dla par. Sprawdź, co czeka w Rewalu na zakochanych!

Aleja Róż i Zakochanych to jedyna w swoim rodzaju, nadmorska atrakcja. Dwie alejki, które rozciągają się w bliskim sąsiedztwie rewalskiego klifu, będą idealnym wyborem na romantyczny spacer. Wzdłuż alejek rośnie aż 148 odmian róż, dopełnionych przez krzewy. Na terenie Alei Róż i Zakochanych można też znaleźć tablice, z których dowiesz się, jak powiedzieć „kocham cię” w różnych językach oraz poznasz znaczenie najpopularniejszych kwiatów.

Romantycznego klimatu Alei dodają dwie rzeźby, które można znaleźć spacerując w pobliżu klifu. Pierwsza z nich przedstawia niezwykle kultową parę zakochanych z szekspirowskiego dramatu, czyli Romea i Julię, a na drugiej zaś uwieczniono Małego Księcia i Różę. Fotografie wykonane w towarzystwie tych kultowych postaci będą doskonałą pamiątką dla zakochanych i nie tylko.

RevaLOVE

Jeśli marzysz o wykonaniu wyjątkowych, wakacyjnych fotografii z drugą połówką, koniecznie odwiedź RewaLOVE. To właśnie tutaj znajdują się dziesiątki scen do robienia wyjątkowych zdjęć, takie jak pokój z „prawdziwych” rozmiarów jednorożcem, wanna pełna kolorowych kulek czy piankowy basen. Zdjęcia zrobione z drugą połówką w RewaLOVE będą stanowić jedyną w swoim pamiątkę z wakacji.

Warto wspomnieć, że RewaLOVE to miejsce nie tylko dla par. Ze względu na mnogość różnorodnych scen, RewaLOVE doskonale sprawdzi się podczas indywidualnych sesji zdjęciowych czy jako atrakcja do odwiedzenia z dziećmi.