Rewal Bike System już działa. Rowery znajdziesz w trzech największych miejscowościach!

Nie od dzisiaj wiadomo, że turystyka rowerowa miejscowościach nadmorskich to jeden z najprzyjemniejszych sposobów przemieszczania się. Nie tylko zyskujemy czas na oglądanie przepięknych widoków, ale i dbamy swoje zdrowie. Gmina Rewal zainwestowała Rewal Bike System, który polega na wypożyczeniu rowerów w jednej miejscowości i możliwość oddania w każdej innej na terytorium gminy. Jednoślady można wypożyczać już od połowy kwietnia.

Rywal Bike System Działa ogólnie przyjętych zasadach wypożyczenia rowerów. Zainteresowana osoba musi zainstalować odpowiednią aplikację, doładować konto, a potem może już wypożyczyć rower. Co ważne przy korzystaniu z systemu Rywal Bike, transportu roweru Rewalską Kolejką jest bezpłatny.

Wypożyczalnie rowerów Rewal Bike System działają trzech większych miejscowościach w gminie Rewal. Pierwszym z nich znajduje się w Niechorzu na ulicy Leśnej, druga przy kompleksie sportowym w Rewalu na ulicy Szkolnej. Ostatnia wypożyczalnia rowerów znajduje się przy kompleksie sportowym w Pobierowie przy ulicy Moniuszki 4.