Przyłącz się do Festynu Mikołajkowego na Stacji Kolejowej w Rewalu – niesamowite atrakcje i prezentacje artystyczne

Z wielkim entuzjazmem ogłaszamy, że sobotni dzień 9 grudnia 2023 r., będzie pełen zabawy i radości na stacji kolejowej w Rewalu. Gorąco zapraszamy wszystkich na nasze mikołajkowe uroczystości. Oprócz tego, że zapewnimy mnóstwo atrakcji i niespodzianek, umilić czas będzie można także uczestnicząc w animacjach dla dzieci w holu dworcowym. Początek tych rozrywek przewidziany jest na godzinę 13:00.

Wśród licznych punktów programu znajdą się takie atrakcje, jak warsztaty z Bałtycką Manufakturą Słodkości, dekorowanie świątecznych pierników pod okiem grupy Twórczywo oraz możliwość korzystania z foto budki 360 stopni. Dzieci będą mogły również cieszyć się seansami w kinie świątecznym.

Następnie, od godziny 15:00, DJ zagości na scenie dworca, a po nim nastąpi szereg występów artystycznych. Punkt kulminacyjny wydarzenia planowany jest na godzinę 17:20, kiedy to świątecznie udekorowany pociąg przywiezie do Rewala Świętego Mikołaja. Ten miły gość zaprosi wszystkie dzieci do zabawy i cierpliwego oczekiwania na konwój z prezentami. Wspólne radosne tańce z DJ-em będą miały miejsce po wręczeniu upominków.

Podczas sobotniego popołudnia, smakosze będą mogli delektować się przysmakami z grilla, domowymi ciastkami oraz rozgrzewającymi napojami.

Imprezę mikołajkową na stacji kolejowej w Rewalu serdecznie organizują: pani Sołtys wraz z Radą Sołecką Rewala, Gmina Rewal, Rada Rodziców ZSP Rewal oraz Nadmorska Kolej Wąskotorowa. Cieszymy się również, że festyn w Rewalu będzie łatwo dostępny dla wszystkich – zapewniamy bezpłatne przejazdy pociągami Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej. Pociąg odjeżdża ze stacji Gryfice Wąskie o godzinie 13:40, a powrotna podróż z Pogorzelicy do Gryfic rusza o godzinie 18:40 (odjazd z Rewala o godzinie 19:10). Przyjazd do Gryfic planowany jest na godzinę 20:35.