Letnie wakacje dla całej rodziny? Wybierz Rewal!

Miasteczko jest dawną osada rybacką leżącą u wybrzeży Morza Bałtyckiego. To tu turyści z całej Polski rodzinnie wybierają się na wakacje. Rewal to miła, przyjemna miejscowość z piękną plażą. Przebywanie tu podczas urlopu jest czystą przyjemnością. Szczególnie dla dzieci, które po całodniowym budowaniu zamków z piasku mogą znaleźć tu wiele innych atrakcji.

Rewal to miejsce gdzie każdy członek rodziny będzie bawił się wyśmienicie

To kraina podzielona na 4 strefy w których każda opowiada o tematyce mórz i oceanów. Dzieci jak i dorośli mogą tu poznać faunę i florę oraz ukształtowanie dna wielkich wód.

Pierwsza kraina opowiada o gigantach żyjących głęboko w wodzie. Znajduje się tu największa makieta Płetwala błękitnego sięgająca 35 metrów długości, który co jakiś czas tryska wodą w górę. Wokół niego w drugiej krainie można zobaczyć inne wodne stworzenia, które robią wrażenia takie jak orki, żółwie czy rekiny. Kraina potworów, to trzeci etap wycieczki, tu można zobaczyć stworzenia budzące grozę, a w ostatniej krainie można poczuć się jak prawdziwy pirat.

Jest to niezwykła chatka, w której można spotkać mroczne postacie z bajek takie jak Hrabia Drakula, Królowa śniegu albo Jasia i Małgosię. Dla małych miłośników mocnych wrażeń jest przygotowana także sala operacyjna na której tworzy się Frankenstein lub Śpiącą Królewnę, która cały czas tkwi we śnie. Postacie wydają różne dźwięki, świecą oczami, a w środku panuje półmrok. Adrenalina i gęsia skórka gwarantowane. Jest to atrakcja dedykowana starszym dzieciom.

Oprócz tych dwóch atrakcji na dzieci czeka jeszcze sporo wrażeń, dlatego warto odwiedzić Rewal.